Hoe groter de bak hoe gemakkelijker en hoe vlugger het toegelaten gewicht overschreden wordt. Veel erger is de kans dat de wegligging ernstig verstoord wordt. Daar zou trouwens veel meer controle moeten op uitgevoerd worden.
Ik had een ontwerp om een pneumatische laadklep te monteren . Op die klep kon dan een motor en een fiets en het geheel afgesloten met zeil of als gesloten bak.
Vermits ik meer dan voldoende mag dragen kon het maar ik verloor de toegang tot de koffer en de mogelijkheid de achterdeuren open te zetten en het uitzicht door de achterramen.
Dat schijnt voor velen geen enkel bezwaar vermits die zeker tijdens de wintervakanties verkiezen in een donker hol te zitten, wat ik afschuwelijk vind.
Daarom heb ik opnieuw voor een aanhanger gekozen en die zelf mee ontworpen. Met een"GOEDE" aanhangwagen heb je heel veel comfort meer. Lees meer daarover op:
www.bloggen.be/mijn508Dgroetjes Retlaw.
Indien gewenst kan ik belangstellenden iemand aanbevelen.