Een weekendje doorgebracht op de cp aan de abdijhoeve in Houthalen-Helchteren en ik moet zeggen , het was

.
We hebben ons zaterdagochtend genesteld op de officiële camperplaatsen aldaar , de bedoeling was om reeds vrijdagavond te vertrekken maar met de voorspelde aankomende storm voor die nacht besloten we maar om op safe te spelen en pas zaterdagochtend te vertrekken.
Er zijn daar een 4-5 plaatsen en wij waren als derde in rij om ons te parkeren , er is daar trouwens plaats genoeg dus vind je er altijd wel een plekje.
De omgeving leent zich uitstekend voor fietsfanaten waarvan we dan zaterdag en zondag ook uitgebreid van hebben geproefd , onderweg natuurlijk op tijd en stond gestopt om een drankje te nuttigen.
Kortom , een zeer geslaagd weekendje voor ons en zeker nog eens voor herhaling vatbaar.
